Пребарувајте низ нашите производи

H-Teddy Work Chair

Шифра: 003540
Производител: HalEU

Работна столица Х-Тедди.

4.480 ден. 4.978 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива темна
Материјал Метал црн Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 59 х 57 х 86(96)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време