Пребарувајте низ нашите производи

H-Mustang Work chair

Шифра: 003565
Производител: HalEU

Работен стол Х-Мустанг.

13.912 ден. 15.458 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Портокалова Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Мултиблок Ротирање ⟳
Димензија 64 х 75 х 110(118)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време