Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-041 Work Chair

Шифра: 003608
Производител: SigEU

Работен стол С-Q-041.

8.064 ден. 8.960 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 62 х 46 х 112(120)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време