Пребарувајте низ нашите производи

H-Maxima Bed

Шифра: 003617
Производител: HalEU

Кревет со вклучени фиоки за складирање и латофлекс со димензија за душек 200х90см.

27.167 ден. 30.185 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бор
Материјал Дрво Латофлекс
Функција Складирање ↓
Димензија Д х Ш х В 209 х 96 х 67
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек 200 x 90 см
Дозволена тежина 80 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време