Пребарувајте низ нашите производи

Stripe Work Chair

Шифра: 003627
Баркод: 3831098892645
Производител: Fortrade

Работен стол Страјп.


8.352 ден. 9.280 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Црвена Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 70 x 70 x 125(135)
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време