*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Cloud Lounge Armchair

Шифра: 003704
Производител: Natisa

Фотелја Клауд Лоунг. Можност за избор на други комбинации на бои и материјали.

26.496 ден. 33.120 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Еко кожа Штоф велвет
Димензија 72 х 73 х 78
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време