Пребарувајте низ нашите производи

H-Nataniel Dinning Set

Шифра: 003752
Производител: HalEU

Трпезариски сет Х-Натаниел, маса 110х70см и четири столици.

13.163 ден. 14.625 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Орев
Материјал Медијапан MDF Метал алуминиум
Димензија Д х Ш х В 110 х 70 х 75 40 х 45 х 91
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време