Пребарувајте низ нашите производи

Planet Chair

Шифра: 003840
Баркод: PTO-2
Производител: Alples, SLO

Детска столица ПТО-2.

5.852 ден. 7.408 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза
Материјал Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 50 x 40 x 48
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време