Пребарувајте низ нашите производи

Frisco Armchair

Шифра: 003915
Баркод: C928100
Производител: Cotta

Фотелја Фриско.

20.475 ден. 22.750 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија 112 х 96 х 92
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време