Пребарувајте низ нашите производи

Tabla Table

Шифра: 003936
Баркод: CB4803-R 130
Производител: Calligaris

Трпезариска маса на извлекување Табла со димензија 162(212)х92см или 132(182)х92см.

42.123 ден. 53.320 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Меламин
Функција Извлекување ↔
Димензија 162(212) х 92 х 76 132(182) х 92 х 76
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време