Пребарувајте низ нашите производи

Coco Armchair

Шифра: 004034
Баркод: CS3395-M 1300
Производител: Calligaris

Фотелја Коко.

36.735 ден. 46.500 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Метал бронза Метал никел Метал црн Штоф
Димензија 70 х 80 х 79
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време