Пребарувајте низ нашите производи

Plus Table

Шифра: 004092
Баркод: TM1213
Производител: Natisa

Трпезариска маса Плус.

10.260 ден. 11.400 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Метал алуминиум Метал графит Метал црн
Функција Извлекување ↔
Димензија 250(350) х 100 х 75 200(300) х 100 х 75 180(280) х 90 х 75 250 х 100 х 75 200 х 100 х 75 180 х 90 х 75
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време