Пребарувајте низ нашите производи

Peter-M Bar chair

Шифра: 004110
Баркод: SG1491 SG65
Производител: Natisa

Бар стол Петер-М.

9.936 ден. 11.040 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Метал графит Метал хром Штоф
Димензија 42 х 44 х 99
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време