Пребарувајте низ нашите производи

Iris-P Armchair

Шифра: 004132
Баркод: SL1574
Производител: Natisa, ITL

Фотелја Ирис-П

56.628 ден. 62.920 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Еко кожа Штоф
Димензија Д х Ш х В 43.5 х 71 х 78
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 43 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време