Пребарувајте низ нашите производи

Flag Chair

Шифра: 004157
Баркод: SL1401
Производител: Natisa

Столица Флаг.

12.488 ден. 13.876 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Еко кожа Штоф Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 47 х 53 х 81
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време