Пребарувајте низ нашите производи

Teo Doro Decoration

Шифра: 004208
Баркод: CS7193001
Производител: Calligaris

Декорација Тео Доро.


3.885 ден. 5.045 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Плава Розева
Материјал Керамика
Димензија Д х Ш х В 21.5 х 12.5 х 10.7
Mонтажа Нема
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време