Пребарувајте низ нашите производи

Murano Table

Шифра: 004371
Баркод: PJMU0615BT
Производител: Jugoeksport Stil

Трпезариска маса Мурано.

39.912 ден. 67.648 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Висок сјај Кафена
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 205 х 105 х 75.3
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време