Пребарувајте низ нашите производи

Montenapoleone Mirror

Шифра: 004389
Баркод: SPECLMO
Производител: Jugoeksport Stil

Огледало Монтенаполеоне.

42.841 ден. 61.201 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Classic Premium
Боја Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 170 х 7 х 115.2
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време