Пребарувајте низ нашите производи

Planet Sliding Wardrobe

Шифра: 004404
Баркод: PT34-DG BR
Производител: Alples

Гардеробер со клизни врати Планет.

26.855 ден. 41.316 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 132.9 х 68.3 х 217
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време