Пребарувајте низ нашите производи

Globus Basic Tall Element

Шифра: 004425
Баркод: G25-3
Производител: Alples

Елемент Глобус.


17.871 ден. 22.621 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Крем Цреша
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија 87.3 х 37.4 х 217
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време