Пребарувајте низ нашите производи

Globus Wall Element

Шифра: 004428
Баркод: G-V4
Производител: Alples, SLO

Висечки елемент Глобус.

3.100 ден. 3.924 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Крем Цреша
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија Д х Ш х В 87.3 х 37.4 х 68.1 87.3 х 37.4 х 29.1 87.3 х 20 х 6.8 43.7 х 37.4 х 87.3 43.6 х 20 х 8
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време