Пребарувајте низ нашите производи

SE-126 Chair

Шифра: 004443
Баркод: SE-126
Производител: Jugoeksport Stil

Столица СЕ-126 - последна количина.

1.405 ден. 4.682 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Flexy
Боја Портокалова
Материјал Еко кожа Метал хром
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време