Пребарувајте низ нашите производи

Bosanova Wardrobe

Шифра: 004488
Производител: Jugoeksport Stil

Гардеробер Босанова.

49.247 ден. 83.470 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела Орев
Материјал Медијапан MDF Огледало Oпл. иверка
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време