Пребарувајте низ нашите производи

Neva Light Chair

Шифра: 004526
Баркод: NEVA LIGHT MAPLE
Производител: Artisan

Столица Нева Лајт.

38.273 ден. 42.525 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Кожа говедска Штоф
Димензија Д х Ш х В 47.5 х 53 х 78
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време