Пребарувајте низ нашите производи

Kastel Sofa

Шифра: 004648
Баркод: 3P
Производител: Jugoeksport Stil

Тросед Кастел.

43.999 ден. 55.875 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Кафена
Материјал Кожа говедска
Mонтажа Нема
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време