Пребарувајте низ нашите производи

Namid Vase

Шифра: 004772
Баркод: 880201440190
Производител: Jugoeksport Stil

Декорација Намид.

2.746 ден. 3.923 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Сребрена
Материјал Метал алуминиум
Димензија Д х Ш х В 16 х 8 х 60 16 х 8 х 50
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време