Пребарувајте низ нашите производи

Alea Kitchen

Шифра: 004783
Производител: Jugoeksport Stil

Комплет кујна Алеа.

118.299 ден. 295.748 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Дрво Медијапан MDF
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време