Пребарувајте низ нашите производи

Nebolo Corner Sofa

Шифра: 004836
Баркод: OTM-2
Производител: Cotta

Аголна гарнитура Неболо.

57.330 ден. 63.700 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија 245 х 225 х 97
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време