Пребарувајте низ нашите производи

Art.P-1600 Plate

Шифра: 004842
Производител: Jugoeksport Stil

Послужавник Арт.П-1600.

1.499 ден. 2.899 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бука
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В φ 30 х 17
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време