Пребарувајте низ нашите производи

Holly Vase

Шифра: 004913
Баркод: 7119-A
Производител: Jugoeksport Stil

Декорација Холи.


2.868 ден. 3.677 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Зелена Розева Таупе
Материјал Керамика
Димензија φ 28 х 28 φ 23 х 21
Mонтажа Нема
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време