Пребарувајте низ нашите производи

Dream Vase

Шифра: 004921
Баркод: 7134-A
Производител: Jugoeksport Stil

Декорација Дрим.

1.978 ден. 2.997 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Стакло
Димензија Д х Ш х В φ 30 х 40 φ 22 х 28
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време