Пребарувајте низ нашите производи

Art.810 Hanger

Шифра: 004933
Производител: Jugoeksport Stil

Закачалка Арт.810.

14.999 ден. 29.815 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Кожа говедска Метал хром
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време