Пребарувајте низ нашите производи

Tea 3P Sofa

Шифра: 005019
Баркод: 3P
Производител: Top Sofa

Тросед Теа.

48.789 ден. 54.210 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска
Димензија 198 х 94 х 80
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време