Пребарувајте низ нашите производи

Perla Mirror

Шифра: 005092
Баркод: PLBWLSP01
Производител: Status Italy

Огледало Перла.

10.881 ден. 12.090 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сонома
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 160 х 2 х 75 110 х 1.8 х 100
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време