Пребарувајте низ нашите производи

Perla Dresser

Шифра: 005094
Баркод: PLBWLCM02
Производител: Status, ITL

Комода Перла.

33.089 ден. 36.766 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сонома
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 174 х 50 х 79 60 х 41 х 127
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време