Пребарувајте низ нашите производи

Effezeta 7 Chair

Шифра: 005263
Производител: Jugoeksport Stil

Стол Ефезета - последни количини.

1.998 ден. 6.661 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Венге Крем
Материјал Дрво Штоф
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време