Пребарувајте низ нашите производи

Smart Corner Sofa Bed

Шифра: 005286
Производител: Cuborosso, ITL

Аголна гарнитура Смарт со механизам за спиење и вклучен душек.

117.450 ден. 130.500 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Smart Sofa Bed Element
40.613
40.613
Smart 910/911 Sofa Element
38.025
38.025
Smart Corner Sofa Element
31.725
31.725
Smart Armrest
7.088
7.088
Вкупно со попуст: 117.450
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Душек Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Спиење
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време