Пребарувајте низ нашите производи

Kent Table

Шифра: 005297
Баркод: CS4105-FR 130
Производител: Calligaris

Трпезариска маса Кент.

37.029 ден. 46.872 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Керамика Стакло
Димензија φ 120 х 75 180 х 90 х 75 160 х 90 х 75 130 х 85 х 75
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време