Пребарувајте низ нашите производи

Ocean Coffee Table

Шифра: 005362
Производител: Skerjanc

Клубска масичка Оушн.


3.598 ден. 3.998 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Антрацит Бела Таупе Црна
Материјал Пропилен PP
Димензија Д х Ш х В 45 х 45 х 45
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време