Пребарувајте низ нашите производи

Air T Table

Шифра: 005368
Производител: Skerjanc

Маса за двор Аир Т.

17.618 ден. 19.575 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Црна
Материјал Меламин Пластика
Димензија 180 х 90 х 74 140 х 80 х 74
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време