Пребарувајте низ нашите производи

Rav Sofa Bed

Шифра: 005384
Производител: Cuborosso

Софа Рав со механизам за спиење и вклучен душек. Можност за дополнително вградување на електричен релакс механизам.

105.509 ден. 137.025 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Rav Sofa Bed Element
86.798
86.798
Rav Armrests
18.711
18.711
Вкупно со попуст: 105.509
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Душек Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕ Релакс ↯ Спиење
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време