Пребарувајте низ нашите производи

Twist Wardrobe

Шифра: 005484
Баркод: TS-GO
Производител: Jugoeksport Stil

Гардеробер Твист.

9.697 ден. 14.919 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Даб Песок
Материјал Oпл. иверка Стакло
Димензија 69.9 х 40 х 198.4
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време