Пребарувајте низ нашите производи

Teodora Mirror

Шифра: 005541
Баркод: KJTE640
Производител: ALF Italia

Огледало Теодора.

10.440 ден. 13.216 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза песок Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 100 х 2.2 х 107 126.6 х 2.2 х 100
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време