Пребарувајте низ нашите производи

Universal Mattress

Шифра: 005656
Производител: Jugoeksport Stil

Душек Универзал.

7.140 ден. 10.200 ден.
Спецификација
Боја Бела
Тип Outlet
Линија Flexy
Материјал Еко памук ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Ортопедски
Димензија Д х Ш х В 200 х 100 х 21
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек 200 x 100 см
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време