Пребарувајте низ нашите производи

Matrix Day Complete

Шифра: 005658
Производител: Jugoeksport Stil

Комплет дневна соба Матрикс.

19.641 ден. 36.372 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Flexy
Боја Бела Венге
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време