Пребарувајте низ нашите производи

Akademy Mirror

Шифра: 005676
Баркод: 153SPE.01OT
Производител: Camel

Огледало Академија.

16.126 ден. 17.918 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Орев
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 124 х 6.5 х 70
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време