Пребарувајте низ нашите производи

Luna Dresser

Шифра: 005679
Баркод: 151CMS.01FR
Производител: Camel

Комода Луна.

57.139 ден. 63.488 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Јасен бел Орев
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија 123 х 55.6 х 72.7 61 х 48.6 х 107.6
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време