Пребарувајте низ нашите производи

Luna Mirror

Шифра: 005680
Баркод: 151SPE.01NO
Производител: Camel

Огледало Луна.


7.087 ден. 7.874 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Јасен бел Орев
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 109 х 2.2 х 70
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време