Пребарувајте низ нашите производи

Luna Vanity Table

Шифра: 005681
Баркод: 151TOI.08NO
Производител: Camel

Тоалетна маса Луна.

43.636 ден. 48.484 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Орев
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија 179.5 х 49 х 86 140.5 х 5.5 х 86 140.5 х 48.5 х 107.6 130 х 49 х 86 79 х 49 х 86
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време