Пребарувајте низ нашите производи

Prestige Dresser

Шифра: 005687
Баркод: PRBUMCM05
Производител: Status, ITL

Комода Престиж

29.295 ден. 32.550 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза кадифена Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 173 х 48 х 83 129 х 48 х 83 92 х 48 х 131
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време